573 952 137

Ksiądz ma taki zawód, że musi co kilka lat się przeprowadzać. Chcąc nie chcąc mężczyzna idący na księdza musi się liczyć z tym faktem, że do emerytury będzie się kilkanaście razy przeprowadzał na różne parafie np. w pięknym Krakowie 🙂 Chyba że otrzyma swoją parafię, wówczas będzie mógł w niej pozostać na dobre kilkanaście lat lub nawet kilkadziesiąt.
Jednak sama przeprowadzka nie jest taka prosta, ponieważ ksiądz musi zabrać ze sobą wszystkie swoje rzeczy. A do tego niekiedy potrzebna jest nawet ciężarówka. W takich większych miastach jak np. Kraków ksiądz korzysta z usług firmy transportowej, dzięki której bez żadnych problemów może w szybki i łatwy sposób przetransportować wszystkie swoje rzeczy z jednej parafii do drugiej.

Przeprowadzki księży są częstym zjawiskiem występującym w firmach przeprowadzkowych. Dlatego niektóre firmy mają już swoich stałych klientów, a niektórzy księża korzystają stale z jednej sprawdzonej firmy takiej jak nasza.
Przeprowadzki księży nie należą do rzadkości szczególnie podczas okresu wakacji. Wakacje są czasem kiedy kurie podejmują decyzję o zmianach personalnych. Z tego względu, że firmy przeprowadzkowe dosyć często spotykają się z tego rodzaju sytuacjami, to w niektórych profesjonalnych firmach można nawet znaleźć na stronach internetowych specjalną zakładkę “przeprowadzki księży”. Wówczas każdy ksiądz może znaleźć w takiej zakładce wszystkie niezbędne informacje, na podstawie których odbywa się przeprowadzka księży. Szczególnie są to poszukiwane informacje przez nowego księdza, który przeprowadza się po raz pierwszy.

5/5 - (1 vote)