Napisz do nas
l-image
jesteś w: Strona główna » O Firmie

O Firmie

Wszystko zaczęło się, gdy kilka lat pracując w firmach przeprowadzkowych zdobywaliśmy doświadczenie, potrzebne umiejętności i obserwowaliśmy potrzeby klientów.
Siedziba naszej firmy to Kraków i w tym właśnie mieście zaczynaliśmy świadczyć lokalne usługi przeprowadzkowe i usługi transportowe. Podjęliśmy decyzje o założeniu firmy przeprowadzkowej, ale nie takiej jakich są dziesiątki w Krakowie. Chcieliśmy stworzyć firmę, która zaoferuję profesjonalne i tanie usługi przeprowadzkowe i zadowoli każdego klienta, nawet najbardziej wymagającego.

Początkowo świadczyliśmy nasze usługi przeprowadzkowe głównie dla klientów prywatnych czyli głównie przeprowadzi mieszkań, gdy nadszedł moment w którym mogliśmy zakupić kolejny samochód do przeprowadzek i poszerzyć ofertę. Mając więcej pojazdów przeprowadzkowych zaczęliśmy składać oferty firmom i z kilkoma nawiązaliśmy stałą współpracę. Obecnie mamy 4 samochody przeprowadzkowe z windami. Tak właśnie powstała firma „PRZEPROWADZKI KRAKÓW” – firma która Cię nie zawiedzie.

 

firma PRZEPROWADZKI KRAKÓW

po 1. Dla Nas każdy klient jest ważny.
po 2. Nasze ceny są rozsądne.
po 3. Doskonale wiemy jak wykonywać profesjonalne przeprowadzki.
po 4. Posiadamy potrzebne umiejętności i doświadczenie.
po 5. Pomożemy Ci zaplanować wszystko krok po kroku.
po 6. Dysponujemy wysoką kulturą osobistą.
po 7. Cały czas zapewniamy wysoki poziom usług.

 

 

Wybierając Nas, wybierasz profesjonalną i pewną firmę przeprowadzkową.

To co Nas wyróżnia to Konkurencyjne Ceny i unikalne podejście do każdego klienta.

Nasi pracownicy są odpowiednio przygotowani i doświadczeni w tym co robią. Do przeprowadzek różnego rodzaju rzeczy i przedmiotów używamy 4 Samochodów dostawczych i ciężarowych marki Mercedes-Benz ze specjalnie przystosowanymi kontenerami i windami załadowczymi. Kontenery wyposarzone są w specjalne belki mocujące, aby uniknąć uszkodzeń gdy wykonujemy kompletną przeprowadzkę lub transport pojedyńczych rzeczy.

Jesteśmy profesjonalną firmą przeprowadzkową i oferujemy szeroki wachlarz usług na przeprowadzki i nie tylko.

Zadzwoń pod nr. 518-496-986 lub
napisz do Nas.