Zadzwoń już teraz
Możesz na nas liczyć

OTRZYMAJ WYCENĘ telefoniczną lub na maila

Dzięki otrzymanej bezpłatnej wycenie od nas, dowiesz się na jaki koszt trzeba się przygotować

h

ZAPLANUJ SWOJĄ PRZEPROWADZKĘ

Zaplanuj przebieg swojej przeprowadzki i jak się do niej przygotować, lub zapytaj nas i Ci ze wszystkim pomożemy

}

UMÓW SIĘ NA DOGODNY TERMIN

Umów się na wybrany termin i godzinę 

Jak nie zwariować podczas organizacji przeprowadzki?

Wielu z nas traktuje przeprowadzkę jak prawdziwe przekleństwo. Na szczęście, odpowiednia organizacja znacząco ułatwia całe przedsięwzięcie. Pamiętajmy, by przygotować się do „sądnego dnia” również w psychicznie. Stopniowa realizacja podpunktów planu przeprowadzkowego sprawi, że cały proces przebiegnie w miarę spokojnie – bez zbędnych trudności. Co robić, aby do czasu znalezienia się w nowym mieszkaniu nie zwariować?

Po pierwsze

Nie denerwuj się na zapas i co najważniejsze, nie denerwuj się głupotami. Jeden stłuczony talerz to nie koniec świata, my go nie stłuczemy o to się nie martw.

Po drugie

Nie zostawiaj niczego na ostatnią chwilę. Zarówno porządkowanie jak i pakowanie winno być rozłożone w czasie. Pamiętaj, aby pozbyć się rzeczy, których nie chcesz mieć w nowym mieszkaniu np. wyprzedając je w Internecie. Nie znoś gratów do piwnicy „na potem” – rób z nimi porządek na bieżąco.

Po trzecie

Nie zapominaj o drobiazgach. Wbrew pozorom to one przysparzają najwięcej problemów. Chyba każdy z nas posiada plastikowe pudełka i woreczki strunowe. Drobiazgi wkładajmy do woreczków lub śniadaniówek, a następnie chowajmy do odpowiednich, uprzednio popisanych pudełeczek.

Po czwarte

Dzieci kochają przeprowadzki. Który maluch nie lubi otaczającego go chaosu. Niestety, nawet najbardziej rezolutna pociecha w czasie sprzątania i pakowania będzie jedynie przeszkadzać. Na czas przygotowań warto załatwić mu opiekunkę, oddać do dziadków bądź zająć go zabawą na laptopie, tablecie czy telefonie. Spokojnie, nawet po kilku dniach z elektroniką dziecku nie stanie się żadna krzywda.

Po piąte

Nie rozkręcaj mebli „na hura”. Śrubki, kołki, zaślepki i drobne elementy koniecznie pakuj do osobnych woreczków. Każdy woreczek strunowy winien posiadać odpowiednią nalepkę pozwalającą zidentyfikować, do jakiego mebla przeznaczone są dane elementy. Mniejsze woreczki możemy włożyć to jednego większego. Lepiej, aby całość była w wiadomym miejscu – jej zaginięcie sprawi, że zostaniesz w nowym domu bez najważniejszych rzeczy.

Po szóste

Doceń stare gazety. Nie wyrzucaj przed przeprowadzką kolorowych czasopism, programów telewizyjnych czy nawet ulotek z Biedronki. Papier jest niezwykle przydatny przy pakowaniu szklanek, talerzy czy innych, kuchennych bibelotów.

Przeprowadzki od A do Z

ul. Wrocławska 25
30-011 Kraków
Nip: 679-297-43-23

Tel: +48 573 952 137

Bądźmy w Kontakcie

573 952 137
az.przeprowadzki@gmail.com

Godziny Otwarcia

07.00 – 23.00 Codziennie

Adres

Przeprowadzki od A do Z
ul. Wrocławska 25
30-011 Kraków, Polska

Wyślij Zapytanie

13 + 9 =