573 952 137

Nadal uważasz, że firmy przeprowadzkowe są „nieprzyzwoicie drogie”? Większość z nas zapomina, że przy współpracy z profesjonalistami, to właśnie na nich spada odpowiedzialność za nasz dobytek. O ile góra ciuchów na środku chodnika nie stanowi większego problemu (chyba że pada deszcz, a Twoja ulubiona bluzka może być prana wyłącznie chemicznie i w określonej temperaturze), o tyle wypadek z elektroniką czy szkłem w tle może znacząco obciążyć nas finansowo. Upadek komputera z wysokości generuje nie tylko koszty związane z naprawą (o stresie nie wspominając), ale również z utratą znajdujących się na dysku danych (szef nie będzie zadowolony, gdy wielomiesięczny projekt ulegnie destrukcji w kilka sekund). Nadal jednak oszczędności są dla Ciebie priorytetem?

  1. Koniec przeprowadzki! Przyszła pora na urządzanie nowego lokum. Kartonowe pudła na szczęście dały radę. Zacznijmy od kuchni. Filiżanka z Twojego ulubionego zestawu straciła uszko. Nic nie szkodzi, zostały jeszcze trzy. Jak teściowa wpadnie z wizytą może w końcu pić ze zwykłego kubka.
  2. Co może być trudnego we wniesieniu trzydrzwiowej, drewnianej szafy (bez możliwości demontażu) na drugie piętro? Wyjąć z auta, przejść przez cały parking, zaliczyć kilkadziesiąt schodów i umieścić na miejscu, uważając oczywiście, by nie uszkodzić niczego na klatce schodowej – zadanie godne każdego młodzieńca. Nie da się ukryć, że w tej chwili przydałby się wózek widłowy czy chociażby podnośnik, aby uniknąć wypadku przy wyjmowaniu mebla z pojazdu. Na szczęście, nic nie stoi na przeszkodzie, by wypożyczyć taki sprzęt…
  3. Jeszcze tylko dekoracje i można cieszyć się swoim nowym M4. Chociaż po cichu mamy nadzieję, że gwałtowne hamowanie i spowodowany nim wstrząs nie uszkodziły zbytnio drogocennej ramy ulubionego obrazu Twojej żony, obicie rogu wyraźnie „kole w oczy”. Na szczęście, w XXI wieku nie ma rzeczy niemożliwych. Ramę można oddać do renowacji tak, by nasza połówka nawet nie zorientowała się, że coś z nią nie tak. 

Współpracując z profesjonalną firmą przeprowadzkową masz pewność, że Twoje meble dotrą do nowego lokum w nienaruszonym stanie.

5/5 - (3 votes)