Napisz do nas
l-image
jesteś w: Strona główna » O Firmie

O Firmie

Wszystko zaczęło się, gdy kilka lat pracując w firmach przeprowadzkowych zdobywaliśmy doświadczenie, potrzebne umiejętności i obserwowaliśmy potrzeby klientów.
Siedziba naszej firmy to Kraków i w tym właśnie mieście zaczynaliśmy w 2002 roku świadczyć lokalne usługi przeprowadzkowe i usługi transportowe. Podjęliśmy decyzje o założeniu firmy przeprowadzkowej, ale nie takiej jakich są dziesiątki w Krakowie. Chcieliśmy stworzyć firmę, która zaoferuję profesjonalne i tanie usługi przeprowadzkowe i zadowoli każdego klienta, nawet najbardziej wymagającego.

Początkowo świadczyliśmy nasze usługi przeprowadzkowe głównie dla klientów prywatnych, gdy nadszedł moment w którym mogliśmy zakupić drugi samochód do przeprowadzek. Mając dwa meblowozy zaczęliśmy składać oferty różnym firmom i z kilkoma nawiązaliśmy stałą współpracę. Obecnie mamy 4 meblowozy marki Mercedes z windami. Tak właśnie powstała firma „Przeprowadzki Od A do Z” – firma która Cię nie zawiedzie.

 

po 1. Dla Nas każdy klient jest ważny.
po 2. Nasze ceny są rozsądne.
po 3. Doskonale wiemy jak wykonywać profesjonalne przeprowadzki.
po 4. Posiadamy potrzebne umiejętności i doświadczenie.
po 5. Pomożemy Ci zaplanować wszystko krok po kroku.
po 6. Dysponujemy wysoką kulturą osobistą.
po 7. Cały czas zapewniamy wysoki poziom usług.

 

 

Wybierając Nas, wybierasz profesjoną firmę przeprowadzkową.

To co Nas wyróżnia to Konkurencyjne Ceny i unikalne podejście do każdego klienta.

Nasi pracownicy są odpowiednio przygotowani i doświadczeni w tym co robią. Do przeprowadzek różnego rodzaju rzeczy i przedmiotów używamy 4 Samochodów dostawczych i ciężarowych marki Mercedes-Benz ze specjalnie przystosowanymi kontenerami i windami załadowczymi. Kontenery wyposarzone są w specjalne belki mocujące, aby uniknąć uszkodzeń gdy wykonujemy kompletną przeprowadzkę lub transport pojedyńczych rzeczy.

Jesteśmy profesjonalną firmą przeprowadzkową i oferujemy szeroki wachlarz usług na przeprowadzki Kraków.

Zadzwoń pod nr. 518-496-986 lub
napisz do Nas.