Promocja na przeprowadzki w mieście Kraków dobiega końca, ale mamy nową na Czerwiec 2019

Całkiem niedawno tj. w Maju zrobiliśmy mega obniżkę cen ✂️ na przeprowadzki u Nas i nie wiedzieliśmy że będzie aż takie zainteresowanie z czego bardzo się cieszymy😊 Przy tak dużej ilości zamówień zakupiliśmy kolejne dwa pojazdy do przeprowadzek i tym samym powiększyliśmy naszą ekipę przeprowadzkową żeby nadążyć z obsługą przeprowadzek w Krakowie.

Przechodząc do sedna, w Czerwcu 2019 dajemy kolejną  super promocje i równocześnie obniżamy nasze ceny aż o 25% 😮

Ponownie zapraszamy do korzystania z naszych usług i promocji 🤝

Auto do przeprowadzki z windą czy bez?

Przeprowadzki bywają bardzo zróżnicowane jeśli chodzi o ilość i rodzaj rzeczy do przewiezienia. Transportowane są meble, kartony, kwiatki, zabawki, sejfy, rzeźby, obrazy, dosłownie wszystko, czasem nawet zwierzęta 🙂 Nasi klienci często się zastanawiają jakie auto będzie odpowiednie do ich przeprowadzki, czy nasza firma przeprowadzkowa takie posiada. Prawda jest taka że niepotrzebnie się tym drodzy klienci martwicie, bo mamy do dyspozycji kilka samochodów meblowozów, są one różnej wielkości i posiadają windę lub jej nie mają, dlatego zawsze dobierzemy odpowiednie auto do przeprowadzki w Krakowie i na dłuższą trasę. Wystarczy podczas rozmowy telefonicznej lub wysyłając maila poinformować nas co będzie do transportu i gdzie on się będzie odbywał, a my już zajmiemy się resztą. Zapraszamy do kontaktu, przeprowadzki z nami są proste.

Przeprowadzki i Kraków na sezon 2018

Przeprowadzki i Kraków w tym okresie letnim to nadal gorące połączenie. Choć upały już trochę nam odpuściły to nasza firma przeprowadzkowa nie zwalnia, pracujemy pełną parą. Prawda jest taka że w wakacje nie jest teraz łatwo o termin na wykonanie przeprowadzki ale zawsze coś znajdziemy wolnego! Zrobimy dla Ciebie tanie przeprowadzki w Krakowie o dowolnej godzinie 🙂 Zapraszamy.

Przeprowadzka w Krakowie i lato 2018

Przeprowadzka czeka każdego chociaż raz w życiu. W Krakowie odnotowaliśmy że najwięcej przeprowadzek jest wykonywanych w okresie letnim/wakacyjnym, w tym czasie jest duże zapotrzebowanie na tego typu usługi. Nasza firma przeprowadzkowa – „Przeprowadzki Kraków” jest zawsze przygotowana, na bieżąco powiększamy flotę aut i ilość pracowników żeby móc nadążyć za zapotrzebowaniem na przeprowadzki w Krakowie w tym gorącym okresie. Zapraszamy do rezerwowania przeprowadzek, rezerwacja przeprowadzki z 30 dniowym wyprzedzeniem to 15% zniżki. Kraków to piękne miasto i jest idealne aby w nim zamieszkać.

Majówka 2018 i Przeprowadzki

Majówka jak co roku to czas w którym można przyjemnie i zazwyczaj ciepło wypocząć. Jako że wolne od przeprowadzek w Krakowie nam się trochę należy choć uwielbiamy Naszą prace to w dniach 1 – 3 Maj 2018 roku mamy zamknięte. Zapraszamy do pisania zapytań na maila, można też próbować zadzwonić, ale nie gwarantujemy odebrania telefonu 🙂

ŻYCZYMY UDANEJ MAJÓWKI W KRAKOWIE I NIE TYLKO 🙂
POZDRAWIAMY

Pakowanie i przeprowadzka wcale nie muszą być trudne.

Pakowanie i przeprowadzka są trudne. Pomożemy Ci się spakować dzięki naszym kartonom, które są specjalnie przystosowane i zaprojektowane do przeprowadzek. W Krakowie mamy siędzibę naszej firmy i tu też znajduję się magazyn w którym składujemy kartony. Możesz je odebrać lub poprosić o dostawę przez nas, aby nie tracić czasu. Zapytaj naszego konsultanta o szczegóły i zamów je.